Будинок зовнішнє оздоблення
З давніх часів граніт та мармур вважаються елітними будівельними матеріалами.

МАРМУРОВО-ГРАНІТНА МОЗАЇКА

ПОДОРОЖ У ЧАСІ
Греки відносилися до мармуру, як до каменю бога. Великі скульптори епохи Відродження бачили в ньому ідеальний матеріал для втілення своїх мрій. Віками простояли величні будови, збудовані із мармуру та граніту у Римі, по всьому узбережжю Середземного моря, в Греції та інших казкових місцях нашої планети.
Храм Артеміди із білого мармуру
Храм Артеміди із білого мармуру
Термо Браво - це декоративне покриття для зовнішніх і внутрішніх робіт
Продукція Термо Браво виготовлена на основі кварцового піску та натуральної гранітно-мармурової крихти різних кольорів і в'яжучої акрилової речовини. Випускається з двома типами крихти: крупна та дрібна. Покриття є кінцевим декоративним вирішенням оздоблення стін. Застосовується для оздоблення як зовнішніх поверхонь - фасадів будинків, котеджів та ін., так і внутрішніх поверхонь — коридори, холи, приміщення адміністративного, суспільного й побутового призначення. Наноситься практично на будь-яку поверхню: бетон, гіпсокартон, штукатурку, ДСП, дерево та інше.
Ми пропонуємо Вам гранітно-мармурову суміш Термо Браво, чудову альтернативу фарбам преміум класу. Це матеріал, що прийшов до нас із середньовіччя, не підвладний часу. Зроблений із старанно подрібненого мармуру та граніту неймовірних кольорів, 100% натуральний та дружній по відношенню до людини та оточуючого середовища.
Мармур для Термо Браво постачається із тих же кар'єрів, з яких було побудовано мечеть шейха Зайеда в Абу-Дабі><meta itemprop=
Мармур для Термо Браво постачається із тих же кар'єрів, з яких було побудовано мечеть шейха Зайеда в Абу-Дабі

Переваги гранітно-мармурової мозаїки

Висока міцність і довговічність
Паропроникність
Стійкість до впливу атмосферних явищ.
Багате різноманіття кольорових і об'ємних структурних рішень
Кліматична стійкість та екологічність
Можливість кінцевої обробки, яка не потребує ретельної підготовки поверхні
Високий ступінь стійкості матеріалу до лугів
Світлостійкість матеріалу до дії ультрафіолетового випромінювання
Стійкість до обробки 10% розчинами хлораміну (застосовується в медичних установах для періодичної санобробки)
Декоративно-захисна штукатурка „Термо-Браво" постачається готовою до використання в пластикових відрах по 7,15 та 25 кг.
Мозаїка особливо підкреслює цокольні і колонні елементи, а обрамлення вікон може надати нового вигляду фасаду будь-якого будинку
Я бачив янгола в брилі мармуру. І різав камінь, поки не звільнив його...
Мікеланджело Буанарроті